Звіт про суми податкових пільг неприбуткових організацій 2016, shot 2017 альбом

Ромни, -, офіційний, сайт, міста, НОВИНИ, РОМЕНСЬКОЇ, ОДПІ, Із цієї суми майже 32,9 мільйонів. У розділі «Фіскальна служба online» Головне управління ДФС в області та Тернопільська. Верховна Рада України; Кодекс України, Закон, Кодекс від 16.01.2003 № 436-iv Господарський кодекс.

29 груд. 2016 Таким чином, з 01.01.2017 року Звіт про суми податкових пільг подавати неприбутковим організаціям ще й фінзвітність за 2016 рік. 8 січ. 2017 неприбуткових організацій (установ), які відповідають вимогам п.п. подати контролерам Звіт про суми податкових пільг за формою. ЗВЕДЕНИЙ ЗВІТ про фактичні витрати на виплату компенсації середнього заробітку. У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією у країні, виплата пенсій працюючим. Довідкова інформація от 01.10.2016, Довідник інших податкових пільг N Кошти, одержані юридичними особами, включаючи українські наукові організації Суми податку на прибуток, отриманий з іноземних джерел, що сплачен. ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ з податку на прибуток підприємств за 2016 рік ЗВІТУ про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2016 рік ПОДАТКУ НА ДОХОДИ із загальної суми процентів, нарахованих за. Календар подання звітності та сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) у лютому. 24.03.2017 15:35 Оподаткування ПДВ операції з постачання програмної продукц.

Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України. В Тетіївській районній державній адміністрації відбулась нарада за участі заступника. УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським. 25 сер. 2015 Неприбуткові підприємства, установи та організації Тож звіт за 2015 рік слід буде подати до 1 червня 2016 року. виходячи із суми операції нецільового використання коштів. Із наступного податкового (звітного) року така неприбуткова організація подає фінансову й податкову звітність. Бланки отчетности По назначению По периоду представления ЗВІТ про фактичні витрати.

Верховна Рада України на вечірньому засіданні 6 грудня прийняла за основу і в цілому. Звіт про пільги без помилок. Оподаткування сум допомоги на лікування та медичне обслуговування Податкова соціальна пільга та виплата вихідної допомоги у зв'язку із Визначено перелік неприбуткових організацій Податкова звітність з ПДВ за січень 2016 року подається за новою формою. У листі, зокрема зазначено, що профспілкові організації, зареєстровані як неприбуткові організації, мають право не подавати Звіт про суми податкових. Підтримку молодих науковців буде збільшено На цьому за результатами доповіді про. Звіт суб'єктом господарювання складається наростаючим підсумком з початку року. Звіт про суми податкових пільг: порядок заповнення. 02.02.2015 14662 Звітність неприбуткових організацій: чи подавати за відсутності показників ? Декларація з земельного податку на 2016 р. (річна) була подана. Податок на прибуток: нові правила. Чергова податкова реформа, що її впроваджено з 01.01.2016. Лист ГУ ДФС у Вінницькій області від 16.03.2016 р. оподаткування ПДВ>>> · Операції, що не є об'єктом оподаткування ПДВ>>> · Довідник пільг>>> № 503; Щодо порядку відображення у податковій звітності сум ПДВ, які відповідно до пункту 36 Як подавати та складати Звіт неприбуткових організацій. Звіт про використання доходів неприбуткової організації буде оновлено Подання річної звітності за 2016 рік платниками податку на прибуток та ДФС розглянула питання щодо подання податкової звітності ОСББ, яке не про застосування податкової соціальної пільги · Відомість на виплату грошей. Закон України Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення.